27 Haziran 2011 Pazartesi

Yaz Tatili İçin Haftalık Çetele

Oğlum için haftalık bir çetele hazırladım. Her gün mutlaka yapması gereken şeylerden ilk aklıma gelenleri çeteleye ekledim. Diş fırçalamak, etkinlik, resim vs yapmak, bir sayfa Kur'an okumak, kitap okumak, oyun oynamak, iki rekat namaz kılmak, çizgi film seyretmek, ezberden bir sure okumak ve dua etmek. Listedekileri yaptığı zaman kendisi istediği bir şekli çiziyor. Gülen yüz, mutlu ev, yıldız şimdilik aklına gelenler. Kendisi bir de şu kuralı koydu: O gün yapması gereken bir şeyi yapmaz ise ağlayan yüz çizecek, eğer ertesi gün yaparsa ağlayan yüzü silecek :)

İsteği üzerine çetelemizde oyun bölümündeki bilgisayar ekranına yeni oynamaya başladığı "Wall E" çizgi filminin bilgisayar oyununu, çizgi film bölümündeki TV ekranına ise "Köfte Yağmuru" çizgi filminden bir sahne koyduk. Bakalım çetele ne kadar etkili olacak. Allah yardımcımız olsun.

6 yorum:

my-admin24 dedi ki...

s.a.,
Ceteleniz cok güzel olmus. Izninizle bizde bunu cocuklarda uygulamak isteriz. Mümkünse bu tabelanin kaliteli (yüksek cözülürlük) olanini mail olarak gönderebilirseniz memnun olutuz.
Tesekkürler! (A. razi ola)
mail: fisicomin@googlemail.com

Adsız dedi ki...

fatmacapraz@hotmail.com mail olarak gönderirmisiniz.

abandonedland dedi ki...

bende istiyorum bu çetele çok işime yarayacak lutfen gönderebilir misiniz ? isilaisik@gmail.comabandonedland dedi ki...

bana da gönderir misiniz çok işime yarayacak inşallah
isilaisik@gmail.com

Seyide eroğlu dedi ki...

eğer size sıkıntı olmazsa çeteleden mail adresıme gonderebilirmisiniz.
seyideeroglu@gmail.com

Adsız dedi ki...

zehragul@live.nl